Registrierung Login
Über 491 Firmenangebote
Überprüfen Sie unser Angebot

Braintri i iCompass łączą siły


Braintri i iCompass, wiodące polskie fintechy, tworzące rozwiązania dla największych banków i instytucji płatnościowych na świecie, rozpoczęły proces połączenia i przygotowania wspólnej oferty dla szeroko pojętej branży finansowej. Połączenie umożliwi Braintri dalszą ekspansję produktową i wyjście na rynki zagraniczne. Po połączeniu z iCompass Braintri skupi się na trzech głównych liniach produktowych: aplikacjach mobilnych, rozwiązaniach big data i płatnościach bezstykowych.

Podstawą działalności założonego ponad pięć lat temu Braintri są produkty i usługi dla sektora bankowego oraz własne technologie – płatnościowa i big data. Braintri uczestniczy w rozwoju aplikacji mobilnych dla największych polskich banków, PKO Banku Polskiego i mBanku. Zespół wsparł tworzenie polskiego standardu płatności mobilnych BLIK. Obecnie wdraża hub PSD2 w standardzie Polish API dla KIR.

iCompass od siedmiu lat realizuje projekty informatyczne i doradcze w obszarze płatności elektronicznych i systemów mobilnych. Firma jest dostawcą technologicznym pierwszej polskiej platformy mPOS i twórcą uniwersalnego gatewaya płatniczego Octopus Payment Hub.