Registrierung Login
Über 491 Firmenangebote
Überprüfen Sie unser Angebot

Konsolidacja w PERN


Spółki serwisowe z grupy PERN połączony się tworząc podmiot - Naftoserwis. Tym samym zakończył się formalny proces połączenia spółek rozpoczęty w kwietniu 2018 roku.

Naftoserwis zajmuje się świadczeniem usług serwisowych na bazach paliw oraz zapewnieniem ciągłej sprawności technicznej i eksploatacyjnej instalacji i urządzeń. Spółka posiada 10 zakładów serwisowych na terenie całego kraju. Współpracuje z największymi operatorami w branży paliwowej. CDRiA to z kolei wysoko wyspecjalizowany podmiot zajmujący się m.in. diagnostyką rurociągów - głównie ropy naftowej. Usługi wykonywane są przy użyciu unikalnych urządzeń diagnostycznych, zaprojektowanych i skonstruowanych bezpośrednio w tej spółce. 2018 rok przyniósł kilka projektów międzynarodowych realizowanych przez łączące się spółki. Specjaliści grupy PERN przeprowadzili inspekcję rurociągu należącego do Belgian Pipeline Organisation, pracując na instalacjach wchodzących w skład infrastruktury NATO. Współpraca z klientem będzie kontynuowana w roku 2019.

Dzięki nowym kontraktom przychody połączonych firm na koniec 2018 roku wyniosą ok. 29 mln zł. To o około 4 mln zł (16 proc.) więcej niż rok wcześniej. Połączony Naftoserwis zamierza w 2019 roku zaoferować nową usługę czyszczenia zbiorników na ropę naftową. Firma oczekuje na dostawę zaawansowanego

Źródło: nafta.wnp.pl/polaczyly-sie-spolki-serwisowe-z-grupy-pern,336581_1_0_0.htmlsystemu czyszczenia zbiorników.