Registrierung Login
Über 491 Firmenangebote
Überprüfen Sie unser Angebot

Sprzedam restaurację w ścisłym centrum Warszawy

Der Wert der Transaktion
500 PLN
Kategorie
sell-company
Branche
Gastronomie
Region
mazowieckie 
Rechtsform
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprzedam w formie odstępnego, restaurację w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy. Atrakcyjny lokal o pow. 105 m2 z dużymi witrynami oraz wejściem bezpośrednio z ulicy. W sezonie wiosenno – letnim działa (bez dodatkowych kosztów) oświetlony i ogrodzony świerkami ogródek. Restauracja nie wymaga nakładów finansowych. Możliwość długiego, stabilnego najmu. Wpłacona kaucja 50.000 zł. Udogodnienia: parking podziemny dla gości. Oferta dotyczy przejęcia przedsiębiorstwa w skład, którego wchodzą:

- umowa najmu lokalu,

- strona internetowa, adres mailowy, profile na Facebooku i Instagramie,

- pełne wyposażenie kuchni i zaplecza kuchennego (stoły i witryny chłodnicze, lodówki, zamrażarki, pralka, wyparzarka, kostkarka, frytkownica, itp., sprzęt magazynowy)

- oryginalne receptury

- pełne wyposażenie restauracji i ogródka: stoły, krzesła, kanapy, roślinność, ceramika (również oryginalna japońska i koreańska)

- materiały graficzne

- kasa fiskalna,

Wyremontowana i w pełni wyposażona restauracja wraz z instalacjami wg projektu zatwierdzonego przez Sanepid (wentylacją mechaniczną, klimatyzacją oraz instalacją elektryczną). Spółka posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności: wszystkie decyzje, zgody, odbiory i koncesję na wszystkie alkohole oraz nie ma jakichkolwiek zobowiązań wobec US, ZUS i dostawców. Restauracja funkcjonuje od 2013 r. Ma rozpoznawalną markę i grono stałych klientów indywidualnych i firmowych. Posiada certyfikat jakości Trip Advisor. Restauracja ma profesjonalną stronę www oraz aktywnie prowadzone profile na Facebooku, Instagramie – z dobrymi recenzjami i aktywnymi użytkownikami.Serwuje sushi i dania kuchni orientalnej, prowadzi również sprzedaż na wynos przez portale gastronomiczne i z własną dostawą. Posiada zgrany zespół pracowników (część pochodzi z Azji). Oferujemy pomoc w przejmowaniu restauracji bez uszczerbku dla jej funkcjonowania.Sende eine Nachricht