Registrierung Login
Über 493 Firmenangebote
Überprüfen Sie unser Angebot

KSIĘGARNIA, ANTKWARIAT - SIEĆ SKLEPÓW I HURTOWNIA PODKARPACIE/MAŁOPOLSKA

Der Wert der Transaktion
1900000 PLN
Kategorie
sell-company
Branche
Schul- und Kinderartikel
 
Büro
 
Chemie und Kunststoffe
Region
podkarpackie 
Rechtsform
przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej

Oferuję na sprzedaż firmę handlową działającą w szeroko rozumianej branży księgarsko-szkolnej. Firma istnieje od 2003 roku i zdobyła bardzo mocną pozycję na rynku lokalnym. Jej działalność handlowa jest wielopoziomowa, zapewnia utrzymanie sklepów nie tylko w okresie września. Asortyment, sposób prowadzenia każdego punktu dostosowany jest do lokalnych potrzeb rynku i lokalizacji, wypracowany został przez wiele lat doświadczeń. Obejmuje głównie handel podręcznikami szkolnymi nowymi i używanymi, książkami, artykułami szkolnymi, grami itp, w sklepach znajdują się profesjonalne punkty ksero. Firma posiada sieć siedmiu punktów sprzedażowych na terenie Podkarpacia i Małopolski, magazyn z którego obsługujemy całą firmę i wewnętrzną sieć dystrybucji. Magazyn 200 m2 pełni jednocześnie funkcję hurtowni posiadającej własną platformę internetową z wprowadzonymi produktami. Z hurtowni korzystają lokalni przedsiębiorcy, księgarze a także klienci detaliczni. Dodatkowo, jako część firmy posiadam jeden z najstarszych w Polsce antykwariatów internetowych, bardzo wysoko spozycjonowany zapewniający dodatkowe stałe przychody z bazą tytułów ponad 100 tys. Prowadzimy własną agencję pocztową ułatwiającą wysyłkę i przynosząca dodatkowy przychód.

Oferta obejmuje:

1. sieć sprzedażowa na terenie Podkarpacia i Małopolski – siedem, w pełni zatowarowanych sklepów, każdy w stu procentach zaopatrzony w wszystkie potrzebne do jego działania urządzenia (komputer, internet, kasy fiskalne, ksero, bindownice itp.). Każdy sklep posiada terminale płatnicze z których klienci chętnie korzystają. Sklepy znajdują się w stałych punktach niekiedy od kilkunastu lat.

2. Zaopatrzony rok temu magazyn pełniący funkcję biura, centrum wewnętrznej dystrybucji, sklepu internetowego, oraz hurtowni art.-szkol z własną platformą internetową z wprowadzoną baza danych.

3. Pełną bazę danych klientów oraz dostawców często współpracujących z nami kilkanaście lat.

4. Towar handlowy

5. Wyposażenie: regały, komputery, kasy fiskalne, ksero, meble itp., dodatkowo dwa samochody dostawcze (fiesta i transit).

6. Bardzo rozpoznawalne logo firmy

W prowadzeniu działalności pomaga grupa lojalnych, bardzo długo pracujących w firmie ludzi, znających branżę i firmę od podstaw. Firma nie wymaga żadnych inwestycji, cały czas pracuje, w zasadzie wszystko działa samo, przychód za rok 2018 do końca września to około 1.5 mln netto. Do sprzedaży firmy skłania mnie zmiana profilu działalności i przeniesienie środków do innych inwetycji. W przypadku zainteresowania ofertą oraz jej szczegółami uprzejmie proszę o kontakt.

Dane kontaktowe Numer telefonu: 534-827-234 Adres email: mr@antykwariatpodkarpacki.plSende eine Nachricht