Ponad 409 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Pomysł na biznes! Sprzedam sklep internetowy wraz z modelem biznesowym

Wartość transakcji
4000 PLN
Kategoria
kup firmę
Branża
Internet
Region
dolnoslaskie 
Strona www
http://instinto.pl 
Forma prawna
przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej

Niestety jestem zmuszony sprzedać rozkręcający się sklep internetowy wraz z modelem biznesowym. Przez obecny natłok obowiązków nie mogę znaleźć czasu na prowadzenie drugiego biznesu. Sklep oferuje akcesoria erotyczne, lecz w modelu dropshipping. Jak ten model działa?

Dropshipping – model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Ujmując w skrócie - klient zamawia u Ciebie towar, Ty kupujesz go w hurtowni, która wysyła towar do klienta, a Ty zarabiasz marżę :)

Sklep posiada: wykupioną domenę 12 stycznia 2020 wykupiony certyfikat SSL 27 stycznia 2020 indywidualny adres poczty email konto olx fanpage facebook . Sklep jest postawiony na platformie Shoper co daje Państwu gwarancję niezawodności - licencja do 17 stycznia 2020. W ramach przekazania modelu biznesowego oferuje szkolenie z obsługi systemu oraz wprowadzenie do działania współpracy z hurtownią. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - zapraszam do kontaktu.Wyślij wiadomość