Ponad 451 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Hurtownia - SUPER BIZNES

Kategoria
sprzedaj firmę
Branża
Handel
Region
slaskie 
Forma prawna
spółka cywilna

Oferta Sprzedaży Firmy:

Teren działania: Giełda Kwiatowa w Tychach - Rynek Hurtowy Giełda Kwiatowa w Tychach zaopatruje całe Województwo Śląskie oraz częściowo Małopolskie, Opolskie.

Profil działalności: zaopatrujemy kwiaciarnie, księgarnie, sklepy papiernicze i wielobranżowe, sklepy winno-cukiernicze, producentów wyrobów cukierniczych, współpracujemy z hurtowniami. Działalność prowadzona od roku 1991. Duża baza odbiorców. Zakres działalności: sprzedaż hurtowa stacjonarna.

Źródła zaopatrzenia: polscy producenci oraz importerzy.

W cenie sprzedaży: - korzystnie położone lokale handlowe - 4 szt.,- całość wyposażenia (kompletne wyposażenie hali sprzedaży, magazynu podręcznego i magazynu głównego - ok. 200 m2), - towar po cenie zakupu, - kompletny sprzęt do obsługi klienta (komputery, drukarki, czytniki, oprogramowanie), - cesja oprogramowania, - system monitoringu z rejestratorem, - know-how zdobyte i poparte prawie 30 letnim doświadczeniem, - baza dostawców i odbiorców, - nazwa Firmy działającej na rynku od 1990 roku. Sprzedaż działającej i przynoszącej dochód Firmy z powodu chęci realizacji nowych aktywności i przejścia na emeryturę. W chwili obecnej Firma działa i jest dochodowa. Wystarczy, że podpiszesz umowę kupna i możesz rozpocząć działalność z pewnym comiesięcznym dochodem, pracownikami posiadającymi ogromną wiedzę na temat handlu oraz szerokimi możliwościami rozwoju i zwiększenia obrotów poprzez rozwój sprzedaży internetowej i detalicznej. Płacisz tylko za konkretne nakłady finansowe wniesione przez Właściciela. Zupełnie za darmo otrzymujesz efekty 30 lat ciężkiej pracy nad pozyskaniem odbiorców i wynegocjowane bardzo korzystne warunki współpracy z dostawcami oraz doświadczony personel. Oferujemy pomoc w zainstalowaniu Twojej Firmy do naszego systemu komputerowego. Odpowiemy na wszelkie pytania związane ze specyfiką prowadzonego biznesu oraz deklarujemy możliwość konsultacji przez okres 1 roku. Sprzedaż w całości transparentna - zostaną wystawione wszelkie dokumenty handlowe. Jedyna taka oferta na Rynku! Masz pytanie, chcesz zobaczyć Firmę proszę o kontakt mailowy.firmamf19@gmail.comWyślij wiadomość