Ponad 441 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Sprzedam zakład obróbki metali

Wartość transakcji
2900000 PLN
Kategoria
sprzedaj firmę
Branża
Budownictwo
 
Hutnictwo i metalurgia
 
Produkcja - inne
Region
małopolskie 
Strona www
https://dobosz.com.pl/ 
Forma prawna
przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej

Prezentujemy na sprzedaż działający od 1982 roku zakład obróbki metali o nazwie „Detal SP. Z.O.O.” zlokalizowany przy ul. Golikówka 10 w Krakowie. Przedmiotem sprzedaży jest:

- przedsiębiorstwo wraz z "know how"

- grunt o powierzchni 16,28ar

- hala produkcyjna wyposażona w maszyny (dokładny spis urządzeń dostępny na życzenie)

- budynek usługowo-mieszkalny (spis pomieszczeń dostępny na życzenie)

- zadaszona wiata

- powierzchnia użytkowa zabudowań 706 m^2

Zakład: Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowym wykonawstwem wyposażenia i aranżacji wnętrz, wyposażeniem sklepów, biur, zakładów zarówno w kraju jak i za granicą. Zakład stosuje w projektach metale kolorowe, stale nierdzewne, kwasoodporne oraz inne materiały. W stałej sprzedaży firma oferuje między innymi: blachy, rury, pręty, siatki, nity, śruby. Budynek usługowo-mieszkalny: Jest to budynek niski (do 12m), parterowy z poddaszem użytkowym. Technika budowy tradycyjna, ściany wykonane z pustaków, ocieplone, otynkowane. Dach o konstrukcji drewnianej pokrytej blachą. Na podłodze położone płytki ceramiczne bądź panele ( w biurze). Wiata pokryta blachą, wykonana jako rama stalowa zakotwiczona w części murowanej. Bramy wjazdowe do wiaty roletowe. Stan techniczny budynku jest dobry, pięć lat temu po modernizacji otrzymał on świadectwo energetyczne. Ogrzewanie budynków centralne- kocioł węglowy. Dla bezpieczeństwa na terenie posesji zainstalowany jest monitoring, budynek posiada również system alarmowy. Hala produkcyjna:Budynek parterowy. Konstrukcja z pustaków, ocieplona, otynkowana. Dach płaski, pokryty papą, skonstruowany jako stropodach wentylowany. Podłogi betonowe bądź płytki ceramiczne. W każdym pomieszczeniu znajduję się okno pozwalające na swobodny dopływ światła dziennego, dodatkowe zamontowane lampy na ścianach i sufitach. Bramy wjazdowe roletowe. Działka: Działka o numerze 2/15 (Obręb 20. Podgórze) o powierzchni 1628m2 zlokalizowana jest przy ul. Golikówka 10 (w pobliżu skrzyżowania Lipska-Surzyckiego). Okolica nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a więc przeznaczenie nieruchomości określa studium wg, którego działka leży na obszarze WM – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej). Teren jest ogrodzony z bramą wjazdową z drogi utwardzonej asfaltowej. Na działce znajdują się następujące media: sieć energetyczna, kanalizacja sanitarna, deszczowa, wodociągowa oraz internet. Lokalizacja: Nieruchomość położona w województwie małopolskim w Krakowie w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Golikówka 10. W dzielnicy Podgórze znajdziemy zarówno domy jednorodzinne jak i wiele nieruchomości przemysłowych. Odległość do centrum Krakowa wynosi około 6,3 km. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy spożywcze, 9 placówek edukacyjnych, bank czy aptekę. Komunikacja: Przez dzielnicę przechodzi droga krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776 pozwala to na łatwy kontakt z pozostałymi częściami miasta. Najbliższy przystanek Surzyckiego znajduję się przy ulicy Mały Płaszów. Z tego przystanku odjeżdżają linie: 123, 125, 128, 158, 221, 264, 605. Równie blisko znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa Mały Płaszów skąd dodatkowo odjeżdżają tramwaje 11, 78.

Cena: 2 900 000 zł ( do negocjacji) Oferta na wyłączność. Kupujący nie jest obciążony kosztami pośrednictwa, są one pokrywane przez właściciela przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu i umawiania się na oględziny. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Wyślij wiadomość