Ponad 491 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Ekskluzywna marka piżam

Wartość transakcji
45000 PLN
Kategoria
sprzedaj firmę
Branża
Odzież, tkaniny, obuwie, dodatki
Region
cała Polska 
Strona www
https://heavenly-look.pl/ 
Forma prawna
przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej

Sprzedamy prężnie rozwijającą się markę piżam z unikalną koncepcją w Warszawie. Asortymentem są damskie piżamy z delikatnego sztucznego jedwabiu w 11 wzorach i w 3 rozmiarach S, M, L. Piżamy uszyte są z wysokiej jakości surowca. Ofertą sprzedaży jest ekskluzywna marka piżam wraz z całym asortymentem, sklepem internetowym, kontaktami oraz wszystkimi niezbędnymi informacjami. Aktywny udział w social media pozwolił nawiązać bezpośredni kontakt z klientem oraz poszerzyć rozpoznawalność marki na terenie Polski. Ponad to działania wchodzące w skład internetowych kampanii reklamowych pozwoliły nam dotrzeć do klientów docelowych. Na przestrzeni ponad kilku lat wyróżniono produkty charakteryzujące się największym potencjałem sprzedażowym. Sprzedaż marki zawiera: 

- cały pozostały asortyment (ok. 300 piżam, 40 strojów kąpielowych)

- pudełka do pakowania z logo firmy (ok. 200 szt.)

- profesjonalne, studyjne zdjęcia i wideo produktów (ok. 5 tyś.)

- księgę kontaktów biznesowych (producenci, szwalnie, hurtownie itp.)

- sklep internetowy

- oryginalne projekty graficzne własnego autorstwa (19 makiet) 

- kasę fiskalną

- wszelkie fanpagee dotyczące marki, międzyinnymi, Facebook (ok. 3300 obserwatorów), Instagram (ok 14,5 tyś. obserwatorów)

- metki, wszywki, sznurki 

- wszystkie materiały promocyjne (naklejki, kartki A6 z informacją o pielęgnacji itd.)

- wszystkie pozostałe niewykorzystane materiały

- historię oraz strategie licznych kampanii reklamowych

- teksty do publikacji w sieciach społecznościowych 

Główną grupą docelową są kobiety i mężczyźni w wieku 16-34 lata Produkty kierowane są do Pań, które lubią wyróżniać się na tle ogółu jak również chcą zaakcentować swoją unikalność. Marka cieszy się uznaniem i budzi wyłącznie dobre emocje. Firma ma bardzo duży potencjał. Dodatkowo obecny stan magazynu zapewnią ciągłość sprzedaży i funkcjonowania, a co za tym idzie płynność firmy od dnia zakupu. Idealna inwestycja w polski produkt klasy premium oraz gotową bazę Klientek, które znają markę. Do prowadzenia firmy wystarczy 1 osoba. Przekazujemy pełną wiedzę na temat historii marki, know-how w procesie tworzenia produkcji. W razie potrzeby jesteśmy cały czas do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Powód sprzedaży - rozwój innej ścieżki kariery w korpo. Cena do negocjacji.Wyślij wiadomość