Ponad 491 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Fundusz przejmuje akcje WDX S.A.


WOHO Holdings Ltd., spółka zależna funduszu Abris CEE Mid-Market III LP zarządzanego przez Abris Capital Partners Ltd., ogłosiła wezwanie na akcje WDX S.A., oferta to 14,88 zł za akcję. Zapisy będą przyjmowane od 8 stycznia do 6 lutego 2018. Przewidywany termin transakcji zakupu akcji na GPW to 8 lutego 2018.

Ta inwestycja Abris wpisuje się w strategię funduszu,który pozyskał niedawno 500 mln euro na ciekawe i rozwojowe projekty biznesowe w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Firma WDX S.A. pasuje do tej strategii bo oferuje, nowoczesne rozwiązania z zakresu logistyki, obejmujące projektowanie i instalację zintegrowanych systemów składowania i transportu w magazynach. Jest to szczególnie ważne w kontekście widocznego na całym świecie dynamicznego rozwoju
e-commerce, który nie byłby możliwy bez wsparcia usług logistycznych innowacyjnymi produktami, optymalizującymi i przyspieszającymi procesy magazynowe, z których znana jest spółka WDX.

Abris Capital Partners Ltd. to firma zarządzająca funduszami private equity, które inwestują w Europie Środkowo – Wschodniej.Swoje środki powierzyło zarządzanym przez nią funduszom wielu międzynarodowych,prestiżowych inwestorów instytucjonalnych a aktywa pod zarządem Abris Capital Partners Ltd. to prawie 1,3 mld euro.

Więcej na:

emillog4.pl/fundusz-przejmuje-akcje-wdx-s-a-,38,2670.htm